Restauracja Młyn Smaków

PNG - LOGO Młyn Smaków Gotowe - jasne tło

Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości do restauracji Młyn Smaków, gdzie nowoczesność łączy się z tradycją. Rustykalne wnętrze młyna doskonale komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc loftowy klimat. Obszerna sala w połączeniu z restauracyjną antresolą może pomieścić nawet 250 osób. Przyległe do restauracji industrialne PATIO stwarza doskonale warunki do przeprowadzenia konferencji, eventu lub przestrzeni tanecznej dla  nawet 300 osób.

Codziennie między 7.00 a 10.00 zapraszamy na ŚNIADANIE BUFETOWE.

Od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 16.00 można u nas zjeść smaczny i niedrogi  LUNCH. 

Na życzenie Gości indywidualnych serwujemy również zestawy kolacyjne w cenie 20 zł/zestaw. Obecnie proponujemy dwa warianty kolacji*. Wyboru należy dokonać w momencie dokonywania rezerwacji pokoju.

Restauracja Młyn Smaków zapewnia profesjonalną obsługę gastronomiczną konferencji i grup zorganizowanych przebywających w MCSM, ale jest to również doskonałe miejsce na organizację uroczystości okolicznościowych jak wesela, chrzciny czy  przyjęcia komunijne. W celu rezerwacji terminu i ustalenia menu prosimy o kontakt:  restauracja@mcsm.torun.pl   tel. 530 564 558

photo restauracja