Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/design-it/ftp/centrum/index.php:2) in /home/design-it/ftp/centrum/wp-content/plugins/qtranslate/qtranslate_core.php on line 71

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/design-it/ftp/centrum/index.php:2) in /home/design-it/ftp/centrum/wp-content/plugins/wpfront-notification-bar/classes/class-wpfront-notification-bar.php on line 68
Wakacje w MCSM | Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży

Wakacje w MCSM

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży, jak co roku, przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę zajęć i warsztatów na nadchodzące wakacje. Wielbiciele piłki nożnej będą mogli poczuć się jak następcy Roberta Lewandowskiego, a pasjonaci gotowania na pewno odnajdą się na zajęciach kulinarnych.

Dyrekcja Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży na najbliższe lato proponuje dzieciom i młodzieży zajęcia sportowe i rekreacyjne.  W lipcu i sierpniu zorganizowana zostanie szkółka piłkarska, tenisowa oraz zajęcia taneczne.
– 17 lipca rozpoczniemy zajęcia piłkarskie dla uczniów klas od 1 do 6 szkoły podstawowej, które nazwaliśmy „Być jak Lewandowski” – poleca Katarzyna Pachucy, kierownik MCSM– 24 lipca wystartuje nasza tygodniowa szkółka tenisowa dla młodzieży, a 7 sierpnia warsztaty tańca nowoczesnego.
W ten sposób Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży włączy się w tegoroczną odsłonę SPORTOWEGO LATA w ramach kampanii „Lato bez nudy 2017”. Zajęcia są nieodpłatne, a poprowadzą je profesjonalni animatorzy i trenerzy toruńskich klubów.
Ruszyły zapisy na te zajęcia. Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. W każdych zajęciach może wziąć udział maksymalnie 20 osób. Zapisy przyjmowane są mailowo: marketing@mcsm.torun.pl. Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami sportowymi postanowiono,  że jedna osoba będzie mogła uczestniczyć tylko w jednym turnusie. Organizatorzy chcą zamknąć zapisy do końca czerwca.
Sportowy wypoczynek nie będzie jedyną formą atrakcji, jaką na lato przygotowało Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży. Uczniowie, którzy wakacje spędzą w Toruniu, a niekoniecznie gustują w sportowych zajęciach, mogą wziąć udział w warsztatach KREATYWNE WAKACJE – MCSM oferuje zajęcia artystyczne, kulinarne i multimedialne.
– Chcemy pokazać na tych warsztatach całą ofertę, jaką dysponujemy. Warsztaty kulinarne odbędą się w naszej restauracji Młyn Smaków. Na zajęciach artystycznych dzieci, pod okiem animatorów, postarają się stworzyć dzieło sztuki z rzeczy, które na co dzień wylądowałyby w śmietniku. Pasjonaci multimediów poznają tajniki pracy grafika – wylicza kierownik MCSM.

Bezpłatne zajęcia można łączyć z zajęciami z oferty komercyjnej. Jak zapisać swoje dziecko na zajęcia? Wystarczy skontaktować się z pracownikami centrum mailowo i telefonicznie. Jak zapewniają, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące wakacyjnej oferty odpoczynku.